دانلود رایگان گزارش کارآموزی صنایع در کارخانه فولاد

دانلود رایگان گزارش کارآموزی صنایع در کارخانه فولاد

دسته بندی: -

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 329 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 27 دی 1396

به روز رسانی در: 27 دی 1396

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

رایگان – خرید
مشخصات گزارش:
عنوان گزارش :گزارش کارآموزی صنایع در کارخانه فولاد
قالب بندی :  pdf
فهرست :

فصل اول : مقدمه

فصل دوم : معرفی محل کار آموزی

فصل سوم : فعالیت های انجام شده توسط کار آموز

فصل چهارم : نتیجه گیری

————-

چکیده ای از مقدمه آغازین ” گزارش کارآموزی صنایع در کارخانه فولاد ” بدین شرح است:

امروزه برنامه ریزی و کنترل موجودیها از مهمترین فعالیت های مهم واساسی در واحد های صنعتی به شمار می رود .فعالیتهای  متمرکز  شده با عنوان  کنترل موجودیها همواره مورد توجه خاص مدیریت بخش کنترل مواد وسفارشات و مهندسی صنایع است .سایر واحدهای صنعت نیز با توجه به اهداف و وظایفی که به عهده دارند هر یک به نوعی خاص سیاستهای رایج در فعالیتهای  برنامه ریزی و کنترل موجودیها را مورد مطالعه قرار داده وبنابر مصالح خود به نوعی سیاست و خط مشی برای اداره این  فعالیت  گرایش دارند.

هدف اصلی امور برنامه ریزی و کنترل موجودی ان است که با تجزیه و تحلیل شرایط و هزینه ها مناسب ترین سیاست ها را برای سفارش و نگهداری موجودی در کارخانه اتخاذ نماید. در این گزارش که در کارخانه فولاد بروجن صورت گرفته به برسی کنترل موجودی وانبار پرداخته ایم.

شهرستان بروجن یکی از شهرستان های استان چهار محال و بختیاری است که در شهرک صنعتی ان با توجه به وجود نیروی انسانی متخصص وکار امد شرکتهای متعددی وجود دارد در این میان شهرک صنعتی جدید سفیددشت واقع در شهر سفیددشت که شهر کوچکی در شهرستان بروجن است و

چند سالی از تاسیس ان میگذرداز پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار گشته است و شرکت های جدید و نوبنیان با توجه به موقعیت جغرافیایی زمین مناسب و پهناور و همچنین جاده دسترسی مناسب  و امکانات کامل صنعتی از قبیل برق فشار قوی و ضعیف آب گازو خطوط تلفن اقدام به تاسیس کارخانه در این محل گردانیده اند. در بین این  کارخانجات و صنایع  تولیدی  مختلف می توان  به مجتمع  صبا فولاد زاگرس که یکی از زیر مجموعه های  مجتمع صنایع فولاد چهار محال می باشد اشاره کرد.

پاسخ دهید