بستری یک هزار و ۸۷۷ مورد مصدوم حوادث ترافیکی درتبریز

بستری یک هزار و ۸۷۷ مورد مصدوم حوادث ترافیکی درتبریزبه گزارش ای آرتیکل مرکز تهیه انواع مقالات و پروژه به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛؛آقاپورمدیر ارتباطات عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا(ع) تبریز اظهار کرد: در 10 ماه پیش سال‌جاری یک هزار و ۸۷۷ مورد پذیرش و بستری مصدومان حوادث ترافیکی داشته‌ایم که به صورت متوسط همه روزه 6 مورد مصدوم سانحه ترافیکی و رانندگی در این بیمارستان پذیرش و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار می‌گیرد.

وی هم چنین اظهار کرد:در 10 ماهه سال جاری بیشتر از یک هزار و 800 مورد مصدوم حوادث رانندگی و ترافیکی در این مرکز تحت معالجه قرار گرفته‌اند.

آقاپورافزود: با توجه به اینکه بیمارستان امام رضا (ع) تبریز مرکز جنرال و ترومای شمال‌غرب هست به همین علت علاوه بر استان آذربایجان‌شرقی ارجاع مریض‌های بدحال و مصدومان حوادث رانندگی و ترافیکی از استان‌های آذربایجان‌غربی، اردبیل، زنجان و کردستان به این مرکز صورت گرفته و علت افزایش مراجعه مریض ها با این مرکز می‌شود.

وی در مورد تعداد مصدومان مراجعه کننده به این مرکز اظهار کرد: در 10 ماه پیش سال‌جاری یک هزار و ۸۷۷ مورد پذیرش و بستری مصدومان حوادث ترافیکی داشته‌ایم که به صورت متوسط همه روزه 6 مورد مصدوم سانحه ترافیکی و رانندگی در این بیمارستان پذیرش و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار می‌گیرد.

مدیر ارتباطات عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا(ع) تبریز دنبال کرد: عموما مصدومین حوادث رانندگی در بخش ترومای این مرکز تحت نگهدارى قرار می‌گیرند و جراحی‌های اورتوپدی، عمومی، توراکس و جراحی مغز و عروق از عمده اعمال جراحی می باشند که بر روی مصدومان حوادث رانندگی در این مرکز انجام یافته هست.

آقاپور در مورد چگونگی رایگان بودن هزینه‌های درمانی مصدومان حوادث رانندگی اضافه کرد: هزینه‌های درمانی مصدومان در حالتی رایگان محسوب می گردد که مصدومان یا از طریق اورژانس 115 به این مرکز جابه جایی داده گردند و یا گزارش کد دار پلیس 110 و یا عرضه کروکی پلیس راهنمایی و رانندگی را دارا باشند.

 

پاسخ دهید